Przyjmowanie wniosków o przyznanie płatności na 2023 rok w aplikacji eWniosekPlus – Doradcy Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu pomogą Ci bezpłatnie wypełnić i złożyć eWniosekPlus

START KAMPANII DOPŁAT 2023

Od 15 marca 2023 r. można składać wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych w ramach II filara WPR za 2023 r.

W tym roku po raz pierwszy kampania przyjmowania wniosków będzie przebiegała wg nowych zasad, wynikających z Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

Wniosek, tak jak w ubiegłych latach, należy złożyć się do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), wyłącznie w postaci elektronicznej – za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Wnioski o przyznanie płatności wraz z załącznikami będą przyjmowane od 15 marca do 15 maja 2023 r.

Rolnicy, którzy chcą skorzystać z bezpłatnej pomocy w wypełnianiu wniosków przez doradców Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zobligowani są do wypełnienia ankiety, dostępnej do pobrania poniżej.

Zadzwoń do swojego doradcy i umów się na spotkanie już dzisiaj!

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/wnioski-o-doplaty-bezposrednie-w-2023-r–terminy-i-zasady

Do pobrania:

Plakat

Ankieta

 

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Gminy