Dopalacze – Kampania „Otwórz się na pomoc”

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bobowie we współpracy z Dziennikiem Bałtyckim, przystąpiła do kampanii „Otwórz się na pomoc”

To akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na powszechne problemy dotykające dzieci i młodzież, takie jak: dopalacze. Program ten wspomaga instytucje gminne w uświadamianiu młodego pokolenia i ich rodziców w zakresie uzależnienia młodzieży. Fabuła interaktywnej gry opiera się na historii młodego człowieka, który mierzy się z trudną sztuką podejmowania decyzji. To od gracza zależy, jakich wyborów dokona bohater gry, a te z kolei leżą u podstaw dalszego rozwoju fabuły. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w programie.

 

Zadaniem widzów jest pokierowanie losem Piotrka – pełnoletniego chłopaka, który zmaga się z uzależnieniem od narkotyków. Chłopak na domowej imprezie wpada na Natalię – rówieśniczkę z innej klasy. Choć w ostatnich miesiącach ich kontakt się rozluźnił to zawsze coś ich do siebie ciągnęło. Niestety na imprezie oprócz Natalii jest także Adam. Znajomy, który próbuje złamać silną wolę głównego bohatera i proponuje mu narkotyki.

To jak zakończy się jego historia zależy tylko od Ciebie.

Link do gry:

https://dziennikbaltycki.pl/gmina-bobowo-otworz-sie-na-pomoc-dopalacze/re

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Gminy