Bezpłatne warsztaty ze spółdzielni energetycznych

20 września 2023 r. ruszy cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących zakładania i funkcjonowania spółdzielni energetycznych na terenach gmin wiejskich i miejsko–wiejskich. Zapraszamy do udziału.

Warsztaty organizowane na zlecenie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa przez Stowarzyszenie im. prof. Żmijewskiego odbędą się w następujących terminach i miejscach w formie stacjonarnej:

Termin warsztatów

Miejsce warsztatów

(dokładny adres)

20.09.2023 Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Minikowo 1

89-122 Minikowo

27.09.2023 Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Osiedlowa 9

32-082 Karniowice

10.10.2023 Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zwycięska 8

53-033 Wrocław

07.11.2023 Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Płońsku

Henryka Sienkiewicza 11

09-100 Płońsk

 

W trakcie warsztatów omówione zostaną podstawy działania spółdzielni energetycznych jako nowych podmiotów na polskim rynku, poruszone zostaną dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie oraz modele funkcjonowania i możliwości finansowania.

Szczegółowe informacje o warsztatach oraz formularz rejestracyjny, dostępne są na stronie internetowej: https://stowarzyszenie-zmijewski.pl/pl/kowr-zaprasza-na-bezplatne-warsztaty-dotyczace-zakladania-i-funkcjonowania-spoldzielni

Liczba miejsc jest ograniczona.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi działania wspierające rozwój odnawialnych źródeł energii w rolnictwie, w tym również spółdzielni energetycznych.

Więcej informacji na temat działań KOWR w zakresie wsparcia OZE znajdą Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/kowr/dzialania-informacyjno–promocyjne. 

Zaproszenie KOWR Spółdzielnie energetyczne

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Gminy