Zaproszenie do udziału w ogólnopolskim badaniu dotyczącym deinstytucjonalizacji

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim badaniu dotyczącym deinstytucjonalizacji usług społecznych i rozwijania usług środowiskowych. To pierwsze tak duże badanie w tym zakresie w Polsce, realizowane przez Uczelnię Korczaka wraz z regionalnymi ośrodkami polityki społecznej oraz we współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej. Proces DI dotyczy obszaru pomocy społecznej i będzie w najbliższych latach jednym z najważniejszych dla samorządów procesów zmiany instytucjonalnej. Celem badania jest diagnoza stanu przygotowania jednostek pomocy społecznej i JST do deinstytucjonalizacji, związanych z nią oczekiwań i obaw.

 

Dlatego bardzo prosimy decyzyjnych przedstawicieli JST odpowiadających za kwestie polityki społecznej, seniorów, osób niesamodzielnych o wypełnienie ankiety.

 

Badanie jest w pełni anonimowe, a jego wyniki są poufne i będą przedstawione wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych. Zachęcam do szczerych odpowiedzi na nasze pytania. Wypełnienie ankiety zajmie kilkanaście minut. Link jest aktywny do 7 sierpnia 2023 r.

 

Aby rozpocząć wypełnianie ankiety proszę kliknąć w poniższy link:  https://pbs.onfly.pl/DUS01/

 

Jeżeli link nie jest aktywny to proszę skopiować adres ankiety do przeglądarki internetowej (Chrome, Firefox, Edge, Safari itp.).

 

Bardzo dziękujemy w imieniu Zespołu Badawczego za zaangażowanie i poświęcony czas!

 

prof. Mirosław Grewiński

Rektor Uczelni Korczaka
Kierownik Zespołu Badawczego

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Gminy