Aplikacja mobilna ALARM112 – ratująca życie!

Uwaga! Dostępna jest już dla wszystkich obywateli aplikacja mobilna Alarm112.

Aplikacja dedykowana jest przede wszystkim dla osób głuchych i niedosłyszących, czasowo pozbawionym możliwości mówienia.

Osoby znajdujące się w sytuacji zagrożenia, będą mogły w dyskretny sposób skontaktować się z Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR).

Poprzez wybranie odpowiedniej funkcji w aplikacji, użytkownik może dokonać zgłoszenia informując odpowiednie służby ratunkowe wraz z określeniem lokalizacji i rodzaju zdarzenia.

Z poziomu aplikacji można również zadzwonić na numer alarmowy 112 oraz komunikować się dwustronnie z operatorem numeru alarmowego za pomocą SMS.

WAŻNE !

Wszystkie zgłoszenia dokonane z poziomu aplikacji Alarm112, traktowane są jako zgłoszenia zasadne i są przez operatora numeru alarmowego przekazane do odpowiednich służb.

Aplikację można pobrać poprzez Appstore oraz Google Play

Zobacz również

Baner Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w nim jest obowiązkowy. Obowiązkową formą jest samospis internetowy. Metoda uzupełniająca to spis przez telefon, na infolinii...

Czytaj więcej
Baner UWAGA MIESZKAŃCY !!!

UWAGA MIESZKAŃCY !!!

Wójt Gminy Bobowo wprowadza od 10 czerwca 2021 r. do odwołania zakaz podlewania ogródków w godzinach od 6.00 do 22.00 na terenie całej gminy. Informacja...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Gminy